Відбулося перше засідання науково-технічної ради Міндовкілля

Ректор НУВГП Віктор Мошинський, директор ННІ АЗ Алла Прищепа  взяли участь у роботі науково-технічної ради Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Склад науково-технічної ради Міндовкілля затверджено наказом Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України 12 червня 2023 р. № 408. До складу науково-технічної ради увійшли представники з  Міндовкілля, Національної академії наук України, інших наукових і науково-дослідних установ і організацій, провідні фахівці, науковці та експерти у відповідних сферах.

На першому установчому засіданні науково-технічної ради, під головуванням першого заступника Міністра Олександра Краснолуцького, було обрано керівний склад із представників наукової спільноти у сфері охорони навколишнього природного середовища.   Головою Науково-технічної Ради став Сергій Олександрович Афанасьєв – директор Інституту гідробіології НАН України, член-кореспондент НАН України, професор, доктор біологічних наук.

На засіданні обрали голів секцій, заступників голів секцій та секретарів секцій.

Найближчим часом відбудеться наступне засідання, де будуть обговорені напрями наукових досліджень Міндовкілля на 2024-2026 роки.