Вебінар-лекція від рибовода-практика

17.05.24 року відбувся вебінар із практиками на тему: «Робота інспекторського складу Управління Державного агенства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Рівненській області у період нересту».

Вебінар провів студент  магістр ВБА – 51м, Халімончук Олександр Миколайович, який працює та займає посаду головного спеціаліста - юристконсульта Управління Державного агенства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Рівненській області.

Під час вебінару Олександр розповів про основні напрямки роботи інспекторського складу, а саме боротьбу із браконєрством, посиленням контролю за незаконним перевезенням та реалізацією водних біоресурсів, відстеженням шляхів надходження в торгівельну мережу і торгівлю забороненими знаряддями лову.

Студенти мали змогу ознайомитися із Постановою Кабінету Міністрів України від 29.09.23р. №1042 про незаконний вилов та штрафи при незаконному вилові риби. Також магістр ВБА - 51м слушно розповів про нерестову кампанію, яка діє в період із 1.04.24 по 15.06.24 року.

Студенти ВБА-11, ВБА-21, ВБА-31, ВБА-41 та ВБА-51м подивилися відеореєстрацію затримання порушника який незаконно проводив вилов риби на ставу.