Успішний захист дисертації за спеціальністю 102 Хімія

13 лютого 2024 року у Волинському національному університеті імені Лесі Українки відбувся публічний захист дисертації старшого викладача кафедри хімії та фізики Андрія Селезня

на тему «Фазові рівноваги в системах Tl2Se–CdSe–Si(Ge, Sn)Se2 та споріднених, кристалічна структура і властивості проміжних фаз», науковий керівник – кандидат хімічних наук, професор Людмила Василівна Піскач.

Дисертацію прийняла до захисту спеціалізована вчена рада в складі Володимира Володимировича Галяна – доктора фізико-математичних наук, професора, завідувача кафедри експериментальної фізики, інформаційних та освітніх технологій Навчально-наукового фізико-технологічного інституту Волинського національного університету імені Лесі Українки, Ігоря Євгеновича Барчія – доктора хімічних наук, професора, завідувача кафедри неорганічної хімії ДВНЗ «Ужгородський національний університет» (офіційний опонент), Володимира Станіславовича Бабіжецького – доктора хімічних наук, старшого дослідника, провідного наукового співробітника кафедри неорганічної хімії Львівського національного університету імені Івана Франка (офіційний опонент), Інни Алімівни Іващенко – кандидата хімічних наук, професора, доцента кафедри біотехнології та фізичної хімії Краківського технологічного університету імені Тадеуша Костюшка (офіційний опонент), Олега Васильовича Марчука – кандидата хімічних наук, доцента, доцента кафедри неорганічної та фізичної хімії Волинського національного університету імені Лесі Українки (рецензент).

Андрій Селезень успішно захистив дисертацію та одноголосним рішенням спеціалізованої вченої ради йому присуджено науковий ступінь доктора філософії за спеціальністю 102 Хімія.

Вітаємо А. Селезня з таким науковим здобутком та зичимо йому подальших професійних й особистих звершень!

Колектив кафедри хімії та фізики