Успішний захист дисертації (СВР К.47.104.05)

7 жовтня 2020 р. в ауд. 752 відбулось засідання спеціалізованої вченої ради К.47.104.05, на якому проходив захист дисертаційної робити Золотарьової Іванни Богданівни на тему «Оцінювання еколого-агромеліоративного стану осушуваних ґрунтів Львівської області», подану на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук за спеціальністю 03.00.16 – екологія. Науковий керівник - к.с.-г.н., професор Прищепа Алла Миколаївна.

Офіційними опонентами дисертантки були д.с.-г.н., професор, завідувач кафедри екології та сталого розвитку ім. професора Ю.В. Пилипенка Херсонського державного аграрного університету Пічура Віталій Іванович та к.с-г.н., доцент, доцент кафедри екології та біологічної освіти Хмельницького національного університету Рибак Віктор Валерійович.

Робота ради проходила у змішаному режимі.

Головував на засіданні д.с.-г.н., професор Клименко Микола Олександрович. Вчений секретар (т.в.о.) – д.б.н., доцент Бєдункова Ольга Олександрівна.

Результати голосування членів СВР були одноголосними в рішенні присвоїти Золотарьовій Іванні Богданівні вчений ступінь кандидата сільськогосподарських наук за спеціальністю 03.00.16 - екологія.

Вітаємо Золотарьову Іванну,

яка є випускником  аспірантури Національного університету водного господарства та природокористування без відриву від виробництва за державним замовленням Державного агентства водних ресурсів України, і працює  провідним інженером у Басейновому управлінні водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну!

Читайте нас також: