ВЧИМОСЯ ТА ДОСЛІДЖУЄМО ВЕЛИКУ БРИТАНІЮ: МОЯ ПРИГОДА В НЬЮКАСЛ-АПОН-ТАЙН

Цікаву та відверту розповідь про навчання в університеті Ньюкалу (Велика Бритація), що триває впродовж осіннього семестру 2023-2024 н.р., надіслала студентка 4 курсу спеціальності Екологія Тетяна Крейч.

Завдяки співпраці між Національним університетом водного господарства та природокористування та Університетом Ньюкасла, я маю можливість брати участь у програмі обміну студентами. З 18 вересня 2023 року і до 26 січня 2024 року в рамках твіннінгової обмінної програми, я знаходжуся на навчанні в місті Ньюкасл-апон-Тайн, що розташоване на узбережжі Великої Британії.

Тут я отримала можливіть поглибити свої знання в природничих дисциплінах, а саме в галузі екології в Університеті Ньюкаслу.

Мій вибір спрямований на три захоплюючі дисципліни, кожна з яких розкриває окремі глибини екології.

Перша з них - "Забруднення повітря, води та ґрунту". Цей курс пропонує докладне вивчення історії забруднення та методів моніторингу. Він розкриває перед нами масштаб і характер сучасних проблем забруднення та допомагає зрозуміти важливість політики зменшення викидів.

Друга дисципліна, яку я обрала, - "Рослини, навколишнє середовище та агрокультура". Це цікаве поєднання рослинництва та вивчення впливу наших дій на природу. Лекції та практичні заняття допомагають нам аналізувати та інтерпретувати дані, отримані під час польових та лабораторних сесій.

Третій модуль, "Екологія та охорона природи", надає можливість глибше розібратися в екологічних взаємодіях між організмами та навколишнім середовищем. Ця дисципліна допомагає нам зрозуміти різноманітні концепції, які застосовуються на рівні окремих організмів, популяцій, спільнот та екосистем.

Однією з ключових особливостей навчання в Університеті Ньюкаслу є сприяння незалежному вивченню. Студентам надається можливість досліджувати та вдосконалювати свої знання. Це дозволяє розвивати критичне мислення і здатність аналізувати складні проблеми в галузі природничих наук.

Професори та викладачі в Університеті Ньюкаслу демонструють вражаючий ступінь відданості своїм студентам і предметам, які вони викладають. Їхні заняття є джерелом натхнення для нас, студентів, оскільки вони не просто передають знання, але також створюють середовище, де ми можемо активно досліджувати та задавати питання.

Основною перевагою незалежного оцінювання є вільний доступ до наукових ресурсів та інформації. Вся необхідна література легко доступна, і навіть якщо ти пропустив лекцію, ти можеш відновити втрачений час, слухаючи записані лекції та презентації. Це дозволяє нам краще розуміти матеріал.

Крім того, культурне середовище Ньюкасл-апон-Тайн збагачує наше навчання. Зустріч зі студентами та викладачами з різних країн світу допомагає нам розширювати наші горизонти та розуміти різноманіття культур і наукових підходів.

Загальна атмосфера в місті також заслуговує на згадку. Ньюкасл-апон-Тайн - це місто, яке поєднує історію і сучасність, надаючи студентам неймовірну можливість відкривати нові місця та культурні враження.

Важливим аспектом моєї навчальної подорожі є можливість зберегти ці незабутні миті на фотографіях. Знімки з лабораторних робіт та лекцій стають своєрідними свідченнями мого навчання та досліджень, що розкриваються під час цього захоплюючого навчання.

Підсумовуючи, я хотіла б підкреслити, наскільки цей навчальний досвід в Університеті Ньюкаслу має для мене велике значення. Він розширює мої знання та допомагає мені краще розуміти культурні та навчальні аспекти Великої Британії. Я щиро вдячна за цю незабутню подорож і з нетерпінням чекаю на те, що принесе майбутнє.

Тетяна Крейч
студентка спеціальності Екологія