Участь здобувачів в вебінарі «Розвиток регіонів під час війни»

Здобувачі вищої освіти освітнього рівня бакалавр та магістр спеціальностей 101 «Екологія» та 183 «Технології захисту навколишнього середовища» в рамках практичної підготовки взяли участь у вебінарі «Розвиток регіонів під час війни».

Зустріч відбулася в рамках Школи Доброго врядування НУВГП.  Спікер: Курилас Василь. Консультант з правових питань Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України виступив із доповіддю «Місцеве самоврядування в умовах воєнного стану».   Спікер: президент Рівненської ТПП Ярощук Микола Якович ознайомив студентів із  Євроїнтеграційними процесами регіонів, міжнародною комунікацією регіонів.

Спікери звернули увагу на низку екологічних завдань в розрізі розвитку регіонів та роль фахівців з екології, технології захисту навколишнього середовища у формуванні природоорієнтованих рішень регіону.