Участь у семінарі магістерської платформи Водні біоресурси та аквакультура

23 травня 2023 р. завідувачка кафедри водних біоресурсів, к.вет.н. Тетяна Полтавченко, к.с.-г.н., доцент кафедри водних біоресурсів Аліна Петрук та здобувач другого рівня вищої освіти (магістр) ОВРВГ-51м Ліщук Ігор, прийняли участь у Всеукраїнському семінарі магістерської платформи освітніх програм спеціальності 207 «Водні біоресурси та аквакультура».

Метою заходу було створення панелі комунікації – магістерської платформи здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня зі стейкхолдерами освітнього процесу.

Студент нашої спеціальності спілкувався зі здобувачами інших вузів України спеціальності 207 «Водні біоресурси та аквакультура» та поділився доповіддю на тему: «Технологічна практика, як модель майбутньої професійної діяльності на прикладі ПрАТ «Рівнерибгосп»».

До семінару долучився т.в.о. Голови Державного агентства меліорації та рибного господарства України – Клименок Ігор Михайлович. Також цікавою була доповідь Тищенко Анни Сергіївни - магістрантки спеціальності 207 «Водні біоресурси та аквакультура» НУБІП України на тему «Декоративна аквакультура – перспективний напрямок малого бізнесу».

Учасники мали змогу поділитися своїм досвідом, «шляхом», враженнями, перспективними поглядами на розвиток галузі аквакультури.