Previous Next

Участь студентів екологів та технологів захисту НС у конкурсі студенських стартапів

11 травня в читальній залі Наукової бібліотеки НУВГП відбувся фінал університетського конкурсу студентських стартапів Cool Idea, що проходив в рамках Фестивалю науки.

На конкурс було подано 8 проєктів в номінації «Кращий суспільний стартап» та 6 проєктів в номінації «Кращий технологічний стартап» від ННМІ, ННІБА, ННІОЗ, ННІАКОТ, ННІЕМ, ННІАЗ та ННІП.

Наталія Савіна, проректорка з наукової роботи та міжнародних зв’язків, очолила конкурсну експертну комісію у складі: Віта Чабан, начальниця Центру інноваційної діяльності та трансферу технологій НУВГП; Микола Ярощук, Президент Рівненської торгово-промислової палати; Олександр Нестеров, керівник ГО «Центр інтеграції», підприємець.

На конкурс стартапів від ННІ АЗ було підготовлено  три проєкти від студентів екологів та технологів захисту навколишнього середовища.

Дві команди студентів спеціальностей 101 «Екологія» та 183 «Технології захисту навколишнього середовища стали переможцями конкурсу в номінації «Кращий суспільний стартап»  та зайняли друге місце.

Команда Only Book - Диплом ІІ ступеня. Керівник – Яхнюк Анастасія (ТЗ-41),

Команда Travel UKRAINE - Диплом ІІ ступеня. Керівник – Дмитренко Олександр (ЕКО-21).

Дякуємо за участь та представлення свого проєкту команді

GiFiMe. Керівник – Мельничук Олена (ЕКО-21інт).

Щиро вітаємо команди з перемогою та отримання неоціненного досвіду, щодо просування власних ідей.