Previous Next

Участь науковців у слуханнях Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування

24 жовтня 2024 р. директор ННІАЗ Алла Прищепа та заступник директора ННІАЗ Зінаїда Буднік взяли участь у слуханнях Комітету ВР України на тему: «Правові засади функціонування ефективної системи природоохоронних територій та обʼєктів як основи для збереження і відновлення біорізноманіття: актуальні питання».

У ході слухань представники Міндовкілля, парламенту, урядових установ, міжнародних організацій, наукових спільнот та громадських організацій обговорили такі актуальні питання, як проблеми у створенні об’єктів природно-заповідного фонду, негативний вплив війни на природоохоронні об’єкти та території, а також шляхи і інструменти для відновлення природи. В зібранні взяло участь понад 250 представників парламенту, урядових і природоохоронних установ, міжнародних інституцій, наукових спільнот та громадських організацій.

Голова підкомітету з питань лісових ресурсів, біорізноманіття, природних ландшафтів, об’єктів природно-заповідного фонду та з питань адаптації законодавства України до положень права Європейського Союзу Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Юлія Овчинникова, Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Світлана Гринчук та заступник Міністра Сергій Власенко, керівник порт фоліо проектів з енергетики та охорони довкілля Програми розвитку ООН в Україні Роман Шахматенко, член робочої групи високого рівня з екологічних наслідків війни в Україні Шімон Голмштром (Фінляндія), депутатка парламенту Швеції Ребека Ле Моіне, Керівник європейських програм Франкфуртського Зологічного Товариства Міхаель Бромбахер (Німеччина), засновники Британської фундації «Tellus Conservation» Джоді Брагер та Ангия Айткен, керівник Спеціалізованої екологічної прокуратури Офісу Генпрокурора Борис Індинчеко, завідуючий відділом геоботаніки та екології Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України Яків Дідух та група природохоронців, керівників установ природно-заповідного фонду, громадських та міжнародних формувань представили змістовні доповіді та презентації щодо необхідності, у контексті пункту 8 Української Формули миру, Європейського зеленого курсу та Закону про відновлення природи Євросоюзу, щодо активізації в Україні роботи із захисту природоохоронних територій та збереження біологічного різноманіття, прозвучало багато слушних, важливих та цінних пропозицій із питань вдосконалення прироодохоронного законодавства, розвитку заповідної справи. Значну увагу було приділено підготовці кадрів для установ.

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Політика конфіденційності

Технічна підтримка сайту

Повідомити про корупцію

Image

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, mail@nuwm.edu.ua

Контакти

Наші координати

Скринька довіри

Image

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11,

mail@nuwm.edu.ua

Контакти

Наші координати

2024 Національний університет водного господарства та природокористування