Previous Next

Участь кафедри туризму та готельно-ресторанної справи в обговоренні нових туристичних стандартів

28 грудня 2023 року викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи НУВГП взяли участь у засіданні Мережі знань, яку організувала Національна туристична організація України (НТОУ).

Порядок денний засідання:

1. Вітальні слова від Президента НТОУ — Івана Ліптуги.

2. Презентація нових туристичних стандартів — Людмила Шишкіна.

3. Пропозиції щодо нових інтенсивних курсів для створення робочих місць по HoReCa, креативних індустріях та рітейл — Наталія Притульска, Анатолій Коваль, Марта Барна, Яніна Барибіна.

4. Міжнародна співпраця — Олена Мотузенко.

5. Обговорення і затвердження теми 2024 року.

Було презентовано важливі дослідження в туризмі: Барометр за 2021-2022 рр; дослідження щодо впливу війни на сектор туризму; дорожня карта до 2033 року щодо виходу з кризи туристичної галузі.

Під час заходу в процесі обговорення учасниками семінару була окреслена тема 2024 року:  "Туризм - доступний для всіх"

Варто зазначити, що за сприяння Національної туристичної організації був розроблений навчальний курс "Доступність в сфері туризму та гостинності", з яким можна ознайомитись у вільному доступі, за посиланням.

Оксана Конарівська
к.е.н., доцентка кафедри туризму