У студентів 1 курсу закінчилась загально-екологічна навчальна практика

У студентів групи ЕКО-11 та ТЗ-11 закінчилась загально-екологічна навчальна практика. Керівники практики – к.с.-г.н., доцент Турчина К.П., к.с.-г.н., доцент Борщевська І.М., ст. викладач Михальчук М.А.

Мета практики полягла у формуванні та закріпленні знань і вмінь студентів щодо визначення екологічного стану території міста Рівне на підставі комплексного аналізу різних  компонентів довкілля. В роботі були застосовані такі методи біоіндикації як, флуктуюча асиметрія (зміна морфологічних ознак під впливом забруднення) та ліхеноіндикація (оцінка стану середовища за станом лишайників).

На практиці студенти відбирали ґрунтові та рослинні зразки, підраховували кількість автотранспорту на перехрестях вулиць для визначення забруднення урбоекосистеми міста Рівне. Подальші дослідження будуть проведені  в лабораторних умовах