У доступі електронний варіант збірки тез II-ї Міжнародної інтернет-конференції «Науково-інноваційний супровід збалансованого природокористування»

Вийшла збірка тез доповідей за матеріалами II-ї Міжнародної інтернет-конференції «Науково-інноваційний супровід збалансованого природокористування», головним організатором якої виступив НУВГП.

Нагадаємо, що конференція проходила на базі НУВГП 4-5 листопада 2021 р. із використанням можливостей сервісу відеоконференцій Google Meet.

Традиційно, до збірки тез увійшли результати наукових розробок і вишукувань науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою, а також стейкхолдерів освітнього процесу за освітніми програмами спеціальностей Агрономія, Екологія, Туризм.

Зокрема, серед НПП свої доробки Преставили: д.с.-г.н., професор Польовий В.М., д.с.-г.н., професор Вознюк С.Т., д.с.-г.н., професор Веремеєнко С.І., д.с.-г.н., професор Клименко М.О., д.с.-г.н., професор Прищепа А.М., д.б.н., доцент Бєдункова О.О., к.с.-г.н., доцент Колесник Т.М., к.с.-г.н., доцент Фурманець О.А та ін. Серед здобувачів вищої освіти рівнів бакалавр та містр  - Гілевич А., Ревега В.В. та ін., рівня доктор філософії - Ювчик Н., Ціпан Ю., Удод М., Зіневич М.

Із електронним варіантом збірника можна ознайомитись у цифровому репозиторії університету за посиланням