Тематичні заняття до Дня води на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи

21 та 22 березня студенти третього та першого курсу курсів спеціальностей "Готельно-ресторанна справа" і "Туризм" представляли на презентазії та доповіді, приурочені до Дня води.

Актуальність взаємозв'язку та взаємовпливу туризму та водних ресурсів підтверджується значним туристичним попитом на відпочинок навколо водойм. Тому нині у  світі  приділяють  значну  увагу  питанням якості рекреаційних  вод.

Теми, висвітлені у студентських презентаціях були присвячені водним круїзам, пересувним плаваючим виставкам та актуальним проблемам: рекреаційного водокористування, управління якістю води в рекреаційних цілях, відновлення рекреаційної привабливості річок у містах через їх ревіталізацію, екологічної сертифікації пляжів "Блакитний прапор", вимогам щодо місць масового відпочинку людей на водних об’єктах тощо.

у День води необхідно нагадати також про проблему забруднення водних об'єктів, пов'язане з війною в Україні. Наприклад, Оскільське водосховище — одне з найпопулярніших місць для відпочивальників та рибалок Харківської області — нині зневоднене внаслідок бойових дій. Тому необхідно пам'ятати та поширювати інформацію про шкоду, завдану війною природі України.

Більше фото на сторінці кафедри у соціальних мережах.

Маргарита Яковишина,
старший викладач туризму