Студенти спеціальності Водні біоресурси здійснили вибір навчальних дисциплін

3.06.2024 р. на кафедрі водних біоресурсів ННІАЗ відбулася зустріч гаранта ОПП "Водні біоресурси та аквакультура" к.с.-г.н., доцент кафедри водних біоресурсів Петрук А.М., зі здобувачами вищої освіти ступеня "бакалавр", за спеціальністю 207 "Водні біоресурси та аквакультура".

Гарант освітньо-професійної програми, к.с.-г.н., доцента кафедри водних біоресурсів Петрук А.М., яка зазначила, що якість змістової складової дисциплін загального та професійного циклу програми повною мірою забезпечують формування у здобувачів вищої освіти загальних, спеціальних та фахових компетентностей, а також програмних результатів навчання, які зазначені в ОПП та передбачені стандартом вищої освіти. Здобувачі вищої освіти ступеня "бакалавр", за спеціальністю 207 "Водні біоресурси та аквакультура" мають змогу отримати належну теоретичну та спеціальну практичну підготовку завдяки збалансовано підібраним освітнім компонентам, як обов’язковим, так і вибірковим.

Петрук А.М. пояснила порядок вибору дисциплін та кожен викладач який викладає презентував свою вибіркову дисципліну.

Всі студенти вибрали вибіркові дисципліни які будуть вивчати в наступному семестрі.