Студенти ННІАЗ поєднують навчання і волонтерство

Студенти спеціальності 242 "Туризм" самостійно виготовили і передали Фонду РУЄВИТ понад 2000 розпалювачів для ЗСУ.

Ідея виготовлення розпалювачів виникла у студентки ТУР-41 Катерини Свінтозельської, яка разом зі своїми друзями втілили її в реальність. "Щоб виготовити розпалювач, потрібно розтопити воскову свічку і занурити у віск ватні диски на декілька секунд, а потім покласти їх на пергаментний папір. Перед розпалюванням потрібно трохи надірвати ватний диск і запалити сірником або запальничкою", – каже Катя.

Сьогодні  передали виготовлені і креативно запаковані вироби волонтерці Наталії Антіповій з Фонду РУЄВИТ і дуже скоро маленькі пакунки попрямують на передову до наших воїнів.

Пишаємося нашими студентами-патріотами і дякуємо за такі потрібні і важливі проєкти.

Віримо у нашу Перемогу, наближаємо Перемогу разом. Дякуємо ЗСУ за можливість навчати та навчатися.

Оксана Конарівська,
доцентка кафедри туризму та