Студенти ННІАЗ - переможці конкурсу інноваційних студентських проектів ім. професора О. Костіна

26 квітня 2021 р. вже втретє в стінах нашого університету відбувся конкурс інноваційних студентських проектів імені професора О. Костіна "Оздоровлення басейну р. Устя", що започаткований благодійним фондом Олексія Муляренка.

Цього року до участі в конкурсі були представлені 6 проектів, серед яких 2 були підготовлені студенти навчаоьно-наукового інституту агроекології та землеустрою.

За словами голови конкурсного журі - Олексія Муляренка, всі студентські проекти мали оригінальні ідеї та практичне спрямування на покращення екологічного стану р. Устя, а їх автори гідно представляли наукові школи Національного університету водного господарства та природокористування.

Оцінювання проектів членами конкурсної комісії визначило перемоців конкурсу, серед яких почесне перше місце посів студент групи ТЗ-41 Микола Клименко з роботою на тему "Технологія відновлення та захисту поверхневого стоку малої річки в межах урбанізованої території" (науковий керівник  - к.с.-г.н., доцент Ігор Статник), а почесне третє місце посів студент групи ЕКО-41 Антон Іщук з роботою на тему "Обгрувнтування проекту вилучення донних відкладів річки в системі екобезпеки регіону" (наукові керівники - д.с.-г.н., професор Микола Клименко та д.б.н., доцент Ольга Бєдункова).

Тож, студенти ННІАЗ вкотре продемонстрували свій високий рівень фахової підготовки та реального вболівання за стан довкілля нашого краю.

Вітаємо наших переможців та їх наукових керівників!

Бажаємо подальших успіхів у науковій та професійній діяльності!

Читайте нас також: