Співпраця з Нобельським НПП

Науково-педагогічні працівники ННІАЗ продовжують підтримувати та розвивату співпрацю зі стейкхолдерами освітнього процесу.

В рамках договору про співпрацю між НУВГП та Нобелівським НПП відбулася робоча зустріч директора ННІ агроекології та землеустрою Прищепи А.М., кандидата сільськогосподарських наук, доцента кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства Статника І.І., завідувачки сектору грантової роботи Кучеровою А. В. з директором Нобельського НПП Діковицьким Володимиром Миколайовичем та проектною менеджеркою Валерією Гончаренко.

Було обговорено питання співпраці щодо реалізації пріоритетних проектів розвитку Парку, їх наукову складову. Особливу увагу привернули питання підготовки фахівців екологів та технологів захисту навколишнього середовища для природо-заповідної галузі. Обговорені питання проведення навчальних та виробничих практик, спільних наукових та освітніх проєктів.