Співпраця з місцевою владою Рівного

Науковці кафедри екології, ТЗНС та ЛГ активно залучаються до вивчення можливостей, які надають грантові Програми ЄС в галузі навколишнього середовища та клімату, спільно з фахівцями Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій м. Рівне

Зустріч, що відбулась 30 травня 2024 р. була зосереджена на ідентифікації ключових екологічних викликів нашого міста, які можуть бути вирішені за допомогою співпраці університету та місцевих органів самоврядування. Особливу увагу приділили збереженню біорізноманіття, адаптації до змін клімату, ефективному управлінню водними ресурсами та реалізаціям зелених технологій.

Така взаємодія науковців і представників муніципального розвитку сприяє підтримці проектних екологічних досліджень університету, а також стимулює інноваційний та професійний потенціал регіону.