Previous Next

Співпраця у сфері підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа

10 січня 2024 року Підписано договір про співпрацю між Національним університетом водного господарства і природокористування та Державним навчальним закладом "Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі".

Директор Рудик Віктор Леонідович і завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи - Коротун Сергій Ігорович домовились про співпрацю з метою реалізації та координації спільної діяльності за такими напрямами:

• участь у формуванні, розробці та реалізації освітніх програм,
  • взаємні консультації з питань підготовки кадрів та підготовка висококваліфікованих фахівців,
  • спільне проведення науково-дослідних робіт та науково-практичних конференцій, гостьових лекцій і практичних робіт, методичних семінарів, круглих столів, виставок, конкурсів,
  • розробка та видання спільних наукових та навчально-методичних праць,
  • організація проходження навчальної, виробничої та переддипломної практик здобувачів освіти,
  • проведення профорієнтаційної роботи серед випускників закладу з метою залучення найбільш підготовленої молоді для вступу до НУВГП тощо.

Сподіваємося на ефективну роботу у забезпеченні підготовки кваліфікованих фахівців з урахуванням вимог до теоретичної і практичної підготовки в умовах ринкової економіки і викликів, з яким стикається українське суспільство в умовах воєнного стану. Разом до перемоги!!!!

Оксана Конарівська
к.е.н., доцентка кафедри туризму