Previous Next

Семінар Особливості удобрення та захисту пшениці озимої за інтенсивного землеробства

У рамках практичної підготовки студентів спеціальності "Агрономія" НУВГП, 31 січня 2022 року, відбувся захоплюючий семінар, присвячений темі "Особливості удобрення та захисту пшениці озимої за інтенсивного землеробства".

На заході виступив Павло Свиридюк, студент-дуальник, лінійний агроном ТОВ "Західна агровиробнича компанія", представник групи АГР-61м, який відзначився своїм високим рівнем професійної компетентності. Павло ділово та цікаво розповів про важливі аспекти удобрення та захисту пшениці озимої, використовуючи свої власні досвід і знання.Цей захід став не лише нагодою для студентів поглибити свої знання в галузі агрономії, але й відкрив можливість почути практичний досвід та поради від справжнього фахівця. Завдяки активному обміну інформацією та досвідом, учасники змогли збагатити свої знання та підготуватися до майбутніх професійних викликів у сільському господарстві. Цей захід став важливим кроком у професійному зростанні майбутніх агрономів та сприяв покращенню якості їхньої практичної підготовки.