Розвиваємо та тренуємо софт скіли

Науково-педагогічні працівники навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою підвищили свої Soft skills, взявши участь у  Всеукраїнському  проєкті для викладачів "Uni-Biz Bridge Camp".

Програмою було передбачено ряд семінарів, які висвітлювали наступні теми від провідних спікерів-практиків. “Нові підходи до викладання та комунікації зі студентами” Віталій Сватко, ментор SoftServe IT Academy; “Професійне вигорання” Осередчук Ольга, Training Manager Sigma Software;  “Стратегія win-win-win: cтуденти – роботодавці – університети” Куриленко Роман, начальник Відділу сприяння працевлаштуванню та роботи з випускниками КНУ імені Т. Шевченка; “Діджиталізація освіти” Погонюк Оксана, тренер Національного банку України, амбасадор з фінансової грамотності, автор тренінгових програм; “Як вести соцмережі університету?” Джулай Марина, CEO UGEN.  World Cafe на тему: “Університет майбутнього після перемоги”.

Цікаві та змістовні доповіді про нові підходи до викладання та комунікації зі студентами, професійне вигорання, про розвиток Soft skills  як викладачів так і студентів, про присутність університетів у соціальних мережах, дозволили ознайомитися з новими прийомами, програмами, методами та методами викладання навчальних дисциплін, організації робочого часу викладача, висвітлення своєї роботи у соціальних мережах.