Previous Next

Розширення українсько-німецької співпраці для забезпечення високої якості екологічної освіти

Науковці кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства стали учасниками проекту «Ukrainian-German Teaching Network for a Digital Transformation of Environmental Education», який сприяє розширенню українсько-німецької мережі ВНЗ для забезпечення високої якості екологічної освіти.

Передбачено роботу над  вирішенням труднощів дистанційного навчання, інтегруючи онлайн-інструменти та технології в практику навчання та викладання.

9 лютого 2024 року відбулася стартова зустріч учасників проекту «Ukrainian-German Teaching Network for a Digital Transformation of Environmental Education» (« Українсько-німецька викладацька мережа  для цифрової трансформації екологічної освіти»).

З січня 2024 року вісім  університетів-партнерів – Еберсвальдський університет сталого розвитку (Еберсвальде, Німеччина), Національний транспортний університет (Київ, Україна), Український національний лісотехнічний університет (Львів, Україна), Державний університет «Житомирська політехніка» (Житомир, Україна), Одеський держ. Екологічний університет (Одеса, Україна), Львівський державний університет фізичної культури (Львів, Україна,  Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (Полтава, Україна), Національний університет водного господарства та природокористування  (Рівне, Україна) – спільно співпрацюють над проектом, який спрямований на розвиток сталої мережі для цифровізації у вищій освіті. Цей проект фінансується Німецькою службою академічних обмінів (DAAD).

Метою проекту є розширення діапазону електронних курсів у програмах з екології шляхом вдосконалення підходів та інструментів електронної освіти для сприяння стабілізації вищої освіти в Україні. Університет сталого розвитку Еберсвальде слугує інтерфейсом та підтримує концептуальний дизайн і впровадження високоякісних цифрових навчальних матеріалів для вибраних курсів. Концепція проекту передбачає використання LMS Moodle у HNEE, а також додаткового обладнання та технічних ресурсів, доступних у Digital Learning Labs HNEE.