Розширене засідання НМР з якості ННІАЗ

8 лютого 2024 року відбулося розширене засідання НМ ради з якості ННІ агроекології та землеустрою на яке були запрошені представники кафедри менеджменту та публічного управління.

На засіданні були   представлені пропозиції включення у ОПП підготовки здобувачів другого рівня вищої освіти навчальної дисципліни «Управління проектами».

Ініціативна група представила опис, структуру навчальної дисципліни, охарактеризувала методи викладання. Відбулася жвава дискусія та обговорення цієї пропозиції.

Гаранти ОП зауважили, що значна частина представлених  питань вже передбачено та вивчається в розрізі підготовки магістрів певних спеціальностей.

Для посилення індивідуальної траєкторії розвитку здобувачів рекомендували ініціативній групі  розглянути можливість  додати цю дисципліну, як вибіркову. Всі зазначили значимість такої навчальної дисципліни та вирішили більш детально обговорити ці питання із колективами кафедр, здобувачами вищої освіти та роботодавцями.