Результати міжнародного підвищення кваліфікації викладачів

Науково-педагогічні працівники ННІАЗ долучились до програми міжнародного підвищення кваліфікації наукових, науково-педагогічних працівників та працівників освітніх закладів, що тривала в період 20-27 червня 2022 р.

Програма «Академічна доброчесність при підготовці бакалаврів в країнах Європейського Союзу та Україні» була організована Інститутом науково-дослідним Люблінського науково-технологічного парку та ГО «МІЖНАРОДНА ФУНДАЦІЯ НАУКОВЦІВ ТА ОСВІТЯН».

Від нашого інституту, до програми долучились: директор ННІАЗ, д.с.-г.н., професор Алла Прищепа; завідувач кафедри водних біоресурсів, к.вет.н., доцент Тетяна Полтавченко; професор кафедри екології, ТЗНС та ЛГ, д.б.н., доцент Ольга Бєдункова; докторант кафедри водних біоресурсів, к.с.-г.н., доцент Аліна Петрук.

Програма відбувалась у форматі вебінару, з метою привернення уваги освітян до питань впровадження академічної доброчесності у закладах вищої освіти України та актуальні аспекти Європейського досвіду дотримання академічної доброчесності при підготовці бакалаврів.

У межах 45 год. онлайн-формату (з них лекційних – 12 год., практичних – 20 год., самостійна робота – 13 год.) були розглянуті теми: 1) Впровадження академічної доброчесності у закладах вищої освіти; 2) Сучасні світові стандарти академічного письма: від теорії до практики (з урахуванням вимог провідних світових видавництв та університетів); 3) Розвиток культури академічної доброчесності при підготовці бакалаврів в Україні; 4) Актуальні аспекти Європейського досвіду дотримання академічної доброчесності при підготовці бакалаврів.

Отримані по завершенню вебінару сертифікати підтверджують набуття учасниками програми компетентностей професійногго використання Європейського досвіду в закладах освіти щодо впровадження академічної доброчесності при підготовці бакалаврів.