Профорієнтаційна зустріч студента-агронома Хрящевського Віталія зі школярами рідної Великовербченської ЗОШ

03 грудня 2020 року у Великовербченській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено профорієнтаційну роботу. В ході зустрічі для учнів 11-х класів запропоновано інформацію, яка дала змогу віртуально ознайомитися із Національним університетом водного господарства та природокористування загалом та цікавими пропозиціями спеціальності «Агрономія» зокрема.

НУВГП - визнаний в Україні та за її межами єдиний в державі вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який готує фахівців для галузі  водного господарства, з потужною матеріально-технічною базою, висококваліфікованим кадровим потенціалом, багатотисячною студентською сім'єю. Міжнародні зв’язки створюють умови для стажування та навчання студентів за кордоном.

Кафедра агрохімії, ґрунтознавства та землеробства, яка готує фахівців за спеціальністю «Агрономія», співпрацює з аграрними фірмами недержавної форми власності та готує висококваліфікованих фахівців згідно їхніх вимог.

Випускники отримали відповіді щодо вступу до вузу, вибору спеціальності та предметів для здачі ЗНО.

Віталій Хрящевський, АГР-11

Читайте нас також: