Про результати проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальностями "Екологія" та "Технології захисту навколишнього середовища"

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1457 від 24.11.2020 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році» на кафедрі екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства було проведено І етап конкурсу, в якому взяли участь 8 студентських наукових робіт (4 за спеціальністю 101 - Екологія та 4 за спеціальністю 183 - Технології захисту навколишнього середовища).

За результатами розгляду та оцінювання наукових робіт студентів, переможцями І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2020-2021 н.р. були визнані:

- за спеціальністю 101 Екологія:

місце – Вишневська А.В. «Вплив зміни клімату та пандемії COVID-19  на забруднення атмосферного повітря м. Рівне» (науковий керівник к.с.-г.н., доцент Вознюк Н.М.);

місце – Павлов К.В. «Моніторинг якості води в джерелах децентралізованого водопостачання в Рівненській області» (науковий керівник к.с.-г.н., доцент Ліхо О.А.);

3 місце - Свирид Г.І. «Оцінка природно-заповідного фонду та шляхи збереження біорізноманіття Радивилівського району Рівненської області» (науковий керівник к.с.-г.н., доцент Борщевська І.М.);

- за спеціальністю 183 Технології захисту навколишнього середовища:

1 місце – Клименко М.О. «Технологія відновлення та захисту поверхневого стоку малої річки в межах урбанізованої території» (науковий керівник к.с.-г.н., доцент СЧтатник І.І.);

2 місце – Підлясецька Ю.О, «Вирощування енергетичних культур на землях порушених видобутком бурштину» (науковий керівник к.с.-г.н., доцент Турчина К.П.);

3 місце – Антонюк Р.І. «Оцінка рівня шумового забруднення м. Рівне та розробка заходів його збереження» (науковий керівник к.с.-г.н., доцент Буднік З.М.).

Переможці були рекомендовані для участі в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у базових закладах вищої освіти, призначених у наказі МОН України № 1457 від 24.11.2020 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році».

Читайте нас також: