Про проведення Дня кар’єри – 2023

З метою налагодження ефективних механізмів співпраці з підприємствами, установами, організаціями, які можуть бути потенційними роботодавцями для студентів та випускників НУВГП, спільно з відділом професійного та кар’єрного розвитку  Центру розвитку студентства, було проведено 11-12 жовтня 2023 року о 10:00 год. в актовій залі навчального корпусу № 1 День кар’єри – 2023.

Зокрема, були залучені до проведення Дня кар’єри – 2023 випускники Навчально-науковий інститут агроекології та землеустрою спеціальностей:

•  «Агрономія» («Агрохімія і грунтознавство»);
  •  «Водні біоресурси та аквакультура» («Охорона, відтворення та раціональне використання гідробіоресурсів»);
  •  «Геодезія та землеустрій» («Геоінформаційні системи і технології»);
  • «Геодезія та землеустрій» («Землеустрій та кадастр»);
  •  «Готельно-ресторанна справа»;
  • «Екологія»;
  • «Лісове господарство»;
  • «Технології захисту навколишнього середовища»;
  • «Туризм та рекреація».

Для участі у Дні кар’єри – 2023 було запрошено представники водогосподарських організацій Держводагентства України, підприємств, установ, організацій різних форм власності, державних служб зайнятості. Головною метою Дня кар’єри визначено надання допомоги молоді у професійному самовизначення на позитивних прикладах. Сподіваємось, що кожен учасник цієї зустрічі мав можливість винести для себе щось корисне та отримав нові знання, щоб зважено зробити вибір професії свого майбутнього.

доцент кафедри агрохімії. грунтознавства і землеробства
Тетяна Солодка