Привітання від ТК "Азимут"

ТК «Азимут» вітає з перемогою Кондрачука Василя (ННІАЗ) та Мельника Романа (випускник ННІАКОТ) на дастанції 60+ км та Наталію Шевчук (директор ТК «Азимут») на велодистанції у екстремальних туристичних змаганнях  «Ostroh trail».

3 жовтня 2020 року 35 команд із 8-ми регіонів, а це - 120 учасників, мандрували «Малим Поліссям», що на Острозькій землі. ТК «Азимут» теж долучився до «Пекельної гонки» -  студенти, викладачі так і випускники.

Спортсмени змагались на дистанціях  20 км,  60+ км та  велосипедисти  60+ км. На дистанції 60 +км необхідно було знайти 33 КП (контрольних пунктів) серед яких були історичні (історичні та культурні пам’ятки) та технічні (інші об’єкти місцевого та природного характеру),  які наші азимутяни подолали за 8 годин та вибороли перемогу. Велодистанція була  теж насиченою та цікавою.

Вибирайте напрямок, рухайтеся, не сидіть!

Читайте нас також: