Практичне заняття від фахівців компанії ДП Амазоне - Україна

В межах практичної підготовки фахівцями компанії ДП “Амазоне - Україна” проведено відкрите заняття для студентів спеціальності "Агроінженерія" та спеціальності "Агрономія".

Для студентів спеціальності "Агроінженерія" та спеціальності "Агрономія" провідний фахівець компанії ДП “Амазоне - Україна” Андрій Бойко провів відкрите заняття про сучасні машин, що виробляє AMAZONE, яка являється одним з провідних світових виробників сільськогосподарської техніки. На занятті було детально розглянуто питання з особливостей використання машин і обладнання, які виробляє AMAZONE. Студенти мали змогу задати питання та отримали вичерпні відповіді.

Після проведених занять Андрій надав пропозиції щодо вдосконалення освітньо-професійних програм "Агроінженерія" та спеціальності "Агрономія".

Висловлюємо щиру подяку Андрію Васильовичу за цікаву та змістовну лекцію.