Практична підготовка на кафедрі водних біоресурсів

На кафедрі водних біоресурсів відбувся практичний науковий семінар для здобувачів вищої освіти першого освітнього рівня (бакалавр) на тему "Особливості локалізації паразитичних організмів у риб".

Асистент кафедри водних біоресурсів, Парфенюк Ілона Олександрівна, ознайомила здобувачів вищої освіти з методами досліджень, які використовуються в паразитології, розповіла про особливості поширення паразитичних організмів у різних видів риб.
Студенти, під час проведення заняття, ознайомились з анатомічними особливостями риб на прикладі плітки звичайної (Rutilus rutilus), визначили особливості локалізації у внутрішніх органах риби паразитичних безхребетних.
Здобувачі вищої освіти закріпили отримані теоретичні знання, набули практичних навичок, обговорили отримані результати та запропонували нові теми для наступних наукових заходів.

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, mail@nuwm.edu.ua