Підсумки конкурсу фотоколажів «Агроном – друг землі»

Щороку 22 квітня у світі відзначають день Землі.

Це свято досить важливе тому, що у цей день люди проголошують екологічні ініціативи і закликають до дбайливого ставлення до планети. Мета цього дня - звернути увагу на проблеми навколишнього середовища.

До дня Землі на кафедрі агрохімії, ґрунтознавства та землеробства НУВГП було запропоновано всім бажаючим взяти участь у конкурсі фотоколажів «АГРОНОМ – ДРУГ ЗЕМЛІ».

До заходу долучилося 11 учасників – це студенти спеціальності Агрономія. Було створено цікаві колажі, які відображають заходи захисту природи, акції з метою залучення уваги громадськості до проблем нашої планети.

Переможцями конкурсні визнані:

I місце - Руслана Філіппова – 203 вподобайки:

― "Як вважаєте, що об'єднує усі фотокартки на моєму колажі?"  - коментує студентка групи АГР- 31 , Філіппова Руслана.

― "Природа, земля, рослини? У центрі стоїть фото з сонцем, як на мене воно є центром нашої галактики і не тільки! Земля обертається навколо Сонця , рослина після того як проростає - рветься до сонця, та й Ми всі хочемо бути ближче до сонця, яке несе тепло світло і життя. Уявіть якщо на Землі не було б сонячних променів? Світ покрила б темрява і всі живі організми загинули. Тому, особливо в цей час, коли людство потерпає від катастроф та епідемій, щоб не розчаруватися давайте частіше дивитися на сонячне проміння та приймаючи це тепло та енергію руху передавати її для інших людей у вигляді посмішки, щирих слів та добрих справ!"

Читайте нас також: