Previous Next

Оцінили наукові роботи МАН секції Охорона довкілля та раціональне природокористування

16 лютого відбувся  ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України в Рівненській області в 2024 році відділення екології т аграрних наук секції «Охорона довкілля та раціональне природокористування».

Очолив журі завідувач кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства д.с.-г.н., професор  Микола Клименко, члени журі Алла Прищепа, директор ННІ АЗ, д.с.-г.н., професор, Людмила Стецюк, к.с.-г.н., доцент  кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства, Любов Лівандовська, заступник директора Рівненської МАН УМ. Було представлено 9 наукових робіт молодих науковців, які мали дослідницький характер та стосувалися питань управління відходами, біомоніторингу, дослідження водних екосистем, виготовлення та використання штучних гніздівель власної конструкції для комах,

Учасники  зранку захищали постери до власних науково-дослідницьких робіт, а по обіді відбулася наукова конференція, як остання складова конкурсу-захисту. Відповідно до рішення журі,  переможницею стала  Оксана КУБАЙ, учениця 10 класу Володимирецького ліцею «Колегіум» Володимирецької селищної ради Вараського району з науково-дослідницькою роботою на тему6 «Розробка схем використання мохоподібних для створення екопростору в укриттях».

Журі одностайно підтримало рішення клопотати перед РМАН УМ про відзначення подяками всіх учасників цієї секції за високий рівень представлених робіт, а завідувач кафедри запросив молодих науковців до співпраці зі студентськими  науковими гуртками кафедри.