Організаційні збори здобувачів вищої освіти третього рівня

Відбулися загальні організаційні збори здобувачів вищої освіти третього рівня НУВГП під головуванням проректора Наталії Савіною та модеруванням  завідувачки аспірантурою Оксани Клюхи.

У робочій  зустрічі взяли участь керівники ОНП, наукові керівники здобувачів, науково-педагогічні працівники, які забезпечують освітню діяльність за  ОНП.  ННІ агроекології та землеустрою був представлений гарантами ОНП 201 «Агрономія» професором, д.с.-с.г.н., Клименком М.О., 101 «Екологія» професором, д.б.н. Бєдунковою О.О., науковими керівниками аспірантів: академіком НАН України, професором, д.с.-г.н, Польовим В.М.. професором, д.с-.г.н., Клименком О.М.,  професором, д.с.-г.н. Прищепою А.М., доцентом, к.с-г.н., Колесник Т.М. та здобувачами вищої освіти третього рівня першого року навчання спеціальностей 201 «Агрономія», 101 «Екологія».

Перед учасниками виступили проректор Наталія Савіна, яка окреслила особливості організації  освітнього процесу, наголосила на основні вимоги до освітньої та наукової складових підготовки здобувачів.  Оксана Клюха розповіла про особливості по-семестрового та річного звітування аспірантами. Оксана Зінкевич презентувала доповідь про особливості та вимоги до отримання наукового ступеня доктора філософії. Виступаючі наголосили про академічну доброчесність, можливості академічної мобільності та неформальної освіти. Здобувачі мали можливість отримати відповіді на питання щодо окремих ОК та особливостей формування  soft-skills під час підготовки в університеті.