Previous Next

Організаційна зустріч гаранта ОПП "Агрономія" освітнього рівня бакалавр Колесник Т.М. зі студентами щодо вибору дисциплін

2 червня 2023 року відбулася зустріч гаранта ОПП "Агрономія" освітнього рівня бакалавр Колесник Т.М. та викладачів даної кафедри зі студентами з питання вибору дисциплін для формування освітніх траєкторій.

В ОПП передбачено 3 освітні траєкторії: перша - «Технології органічного землеробства та закритого ґрунту» та 2-га – «Геоінформаційні системи в агрономії» та 3-тя - «Військова підготовка».  Колесник Т.М. пояснила порядок вибору дисциплін та кожен викладач презентував свою вибіркову дисципліну.

Окрім цього, відбулась презентація віртуального семестру в університеті Вайєнштефан-Тріздорф  Колесник Т.М.та Кучерова А.В. наголосили важливість такого стажування для майбутнього студентів спеціальності Агрономія