Оолошення про зміни кількості студентів на отримання стипендії

На вимогу наказу по університету № 135 від 17.02.2022 «Про зміни щодо виплати академічних стипендій студентам» Того ж дня була скликана стипендіальна комісія ННІАЗ.

Відповідно до вимог Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 № 2456-VI, п. 13 Постанови Кабінету Міністрів України «Питання стипендіального забезпечення» від 12 липня 2004 р. № 882, п.13.1 Правил призначення і виплати стипендій студентам, аспірантам і докторантам НУВГП стипендіальна комісія ННІАЗ переглянула кількість студентів, що будуть отримувати стипендію в лютому 2022 року.

Стипендіальна комісія керувалася наступними принципами:

1. Зменшення кількості студентів що не будуть отримувати стипендію протягом лютого відбулося за рахунок лише тих студентів, яким за рішенням засідання стипендіальної комісії №1 від 13.01.2022р. було надано стипендію з перевищенням квоти в групі за рахунок резерву загального стипендіального фонду ННІАЗ.
  2. Відбір таких студентів відбувався згідно рейтингу.

Наводимо витяг Зміни до наказу С No -71 від 18.01.2022 р. "Про призначення академічної стипендії студентам навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою"

На виконання вимог Порядку призначення і виплати стипендій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2004 No 882, постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 No 1047 „Про розміри стипендій у державних та комунальних навчальних закладах, наукових установах”, Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерства освіти і науки України для виплати академічних стипендій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2015 No 1043,

НАКАЗУЮ:

1. Внести зміни до наказу С No -71 від 18.01.2022 р. "Про призначення академічної стипендії студентам навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою", у зв’язку зі змінами кількості стипендіатів у Плані асигнувань загального фонду України на 2022 ріку у лютому – березні, з метою не допущення виникнення кредиторської заборгованості.
  2. Відмінити виплати академічної стипендії з 01.02.2022 р. по 28.02.2022 р. для таких студентів згідно протоколу стипендіальної комісії No 2 від 17.02.2022 р.:
  3. Бойко Софії Олександрівні, студентці І курсу першого (бакалаврського) рівня, групи АГР-11, денної форми навчання, спеціальності «Агрономія».
  4. Чеховській Марії Олександрівні, студентці ІІ курсу першого (бакалаврського) рівня,групи ЕКО-21інт., денної форми навчання, спеціальності «Екологія».
  5. Брановському Владиславу Андрійовичу, студенту ІІІ курсу першого (бакалаврського) рівня, групи ГІС-31 денної форми навчання, спеціальності «Геодезія та землеустрій».
  6. Конончуку Михайлу Сергійовичу, студенту ІІІ курсу першого (бакалаврського) рівня,групи ГЕО-31 денної форми навчання, спеціальності «Геодезія та землеустрій.
  7. Мельник Юлії Володимирівні, студентці ІV курсу першого (бакалаврського) рівня,групи ЕКО-41, денної форми навчання, спеціальності «Екологія.
  8. Кулінці Валентині Сергіївні, студентці ІV курсу першого (бакалаврського) рівня, групи ЕКО-41 денної форми навчання, спеціальності «Екологія».
  9. Мельничуку Максиму Петровичу, студенту ІV курсу першого (бакалаврського) рівня, групи ТУР-41, денної форми навчання, спеціальності «Туризм» т.
  10. Дасову Андрію Руслановичу, студенту І курсу другого (магістерського) рівня, групи ГЗ-51м денної форми навчання, спеціальності «Геодезія та землеустрій».
  11. Сушкову Дмитру Олександровичу, студенту ІІ курсу другого (магістерського) рівня, групи АГР-61м денної форми навчання, спеціальності «Агрономія».