Новини Вченої ради ННІАЗ

25 квітня поточного року відбулося чергове засідання Вченої ради навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою в онлайн-форматі на платформі Google Meet.

На розгляд членів ради було винесено  ряд питань, що стосувалися результатів акредитації ОПП «Туризм» освітній рівень бакалавр, затвердження положень ННІ АЗ та різне.

По-першому питанню виступили гарант ОПП завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Коротун С.І., та доцент цієї кафедри Конарівська О.Б., які проінформували членів ради про  результати акредитації ОПП «Туризм». Вони окреслили сильні та слабі сторони ОП. В результаті обговорення вирішили створити робочу групу  для розробки заходів з усунення недоліків і подальшого удосконалення ОПП та розглянути рекомендації Національного агентства щодо покращення ОПП «Туризм» ОР бакалавр які висвітлено у звіті експертної групи та виковку експертизи ГЕР на науково-методичні раді з якості ННІ АЗ.

Вчена рада ННІ АЗ одноголосно затвердила Положення про раду роботодавців,  Положення про раду випускників.

У різному розглянули питання організації Фестивалю науки та поточні питання  забезпечення освітнього процесу в умовах воєнного стану.