Навчально-інструкційне заняття із гарантами ОП

29.11.2023 в НУВГП завідувачка відділу акредитації та ліцензування, Анастасія Клімова та начальник відділу якості освіти Віктор Корбутяк, провели навчально-інструкційне заняття із гарантами ОП, які будуть проходити акредитацію у 2024-2025 н.р.

Було розглянуто низку рекомендацій, щодо забезпечення  внутрішньої якості освітнього процесу, поради організації висвітлення моніторингу заходів, щодо покращення ОПП, організації освітнього процесу.

Особливу увагу було зосереджено на врахуванні рекомендацій експертних груп та галузевих експертних рад, щодо покращення якості освітнього процесу для здобувачів різних рівнів вищої освіти.

Гаранти ОП навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою, мають досвід позитивних акредитацій ОПП та ОНП, обмінюються особливостями формування самоаналізу.

В удосконалені ОП беруть участь залучені стейкхолдери. Зустріч пройшла конструктивно, та дозволила чітко окреслити нові особливості акредитації ОП.