Previous Next

Навчальні інновації від кафедри Землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформатики

16.11.2023 року було проведено відкритий захист практичних робіт з дисципліни Територіально-просторове планування.

Як змінювати міста та села, робити їх зручними та комфортними для проживання, розвитку економіки та бізнесу, туризму, планувати ландшафт та архітектуру, розуміти як ефективно вкладати кошти в інфраструктуру – цьому вчилися студенти 4 курсу спеціальності «Геодезія та землеустрій», протягом семестру вивчаючи дану дисципліну.

Сформували концепцію просторового розвитку, щодо можливого розвитку громади, визначили основні проблеми та пріоритетні напрями, аналізували головні переваги, недоліки, потенціал, інфраструктурні, економічні, соціальні, архітектурні та культурні фактори, локалізовані у просторовій структурі територіальних громад, адже це основні аспекти, які використовуються для розробки стратегії територіально-просторового розвитку громад.

Дякуємо усім активним студентам за плідну працю.