Навчальна практика з ботаніки та зоології

У студентів 1-го курсу спеціальності «Водні біоресурси та аквакультура» 12 червня розпочалася навчальна практика з ботаніки та зоології під керівництвом професора кафедри водних біоресурсів Гроховської Ю.Р.

Впродовж перших екскурсій студенти ознайомилися з біорізноманіттям рослинного і тваринного світу водних екосистем річки Устя та Басівкутського водосховища. Зокрема, дослідили екологічні групи водних рослин - прибережно-водні, занурені, з плаваючим листям. Біля Басівкутського водосховища виявили інвазивні види рослин, у тому числі кілька місцезростань небезпечного борщівника Сосновського. Крім того, визначали птахів за зовнішнім виглядом і співом. Попереду екскурсії в Рівненський зоопарк, парк культури та відпочинку ім. Т. Шевченка, а також місцеві заповідні урочища та заказники.