Навчальна практика студентів спеціальності Водні біоресурси

У студентів 1-го курсу спеціальності «Водні біоресурси та аквакультура» 10 червня розпочалася навчальна практика з ботаніки та зоології під керівництвом професора кафедри водних біоресурсів Гроховської Ю.Р.

Впродовж першого тижня екскурсій студенти ознайомилися з біорізноманіттям рослинного і тваринного світу Басівкутського водосховища, лісового заказника місцевого значення урочище «Павлівщина», агроценозів на північній околиці міста Рівне і ставів на території села Шпанів.

Крім того, відвідали парк культури та відпочинку ім. Т. Шевченка, де дослідили декоративні дерева і кущі. Зокрема, висаджені місцевими спонсорами молоді рослини сакур і реліктового виду гінкго дволопатевого.

Серед цікавих знахідок – рідкісні зозульки м'ясочервоні, орхідея занесена до Червоної книги України; моховики і дубовики, умовно їстівні гриби, які виявили на вулиці біля 2-го корпусу НУВГП. На водоймах і поруч з ними спостерігали птахів - лебедів шипунів, чепуру велику, лисок, мартинів.

Попереду екскурсії в Рівненський зоопарк, а також інші місцеві заказники.