Навчальна практика із ґрунтознавства та землеробства

В рамках навчальної практики з землеробства та ґрунтознавства, здобувачі вищої освіти ОР бакалавр спеціальності 201 Агрономія відвідали Рівненську філію Українського інституту експертизи сортів рослин, с. Верхівськ, Млинівського району.

Під час ознайомчої екскурсії, яку провів директор філії, к.с.-г.н., Ткачук Святослав Олександрович, здобувачі вищої освіти ознайомились із структурою інституту, цілями і задачами, які виконує Рівненська філія.

Під час екскурсії студенти знайомились з дослідними ділянками інституту. З особливою цікавістю здобувачі віднеслися до інформації про сільськогосподарській техніці, яка використовується працівниками філії для роботи з сільськогосподарськими рослинами.

Під час перебування на території філії інституту студенти дізнались для себе багато нової, корисної для себе інформації для оволодіння майбутньою професією.