Навчальна практика агрономів

Під час проходження навчальної практики, для студентів 2-го курсу спеціальності 201 «Агрономія», відвідали Рівненську філію інституту експертизи сортів рослин, що у с. Верхівськ.

Для студентів, керівником даної філії, к. с.-г. н., Ткачуком Святославом Олександровичем. була проведена цікава екскурсія. Під час неї, студенти ознайомились із структурою інституту, цілями і задачами, які виконує Рівненська філія. Також, почули цікаву інформацію, зокрема про системи обробітку грунту під різні сільськогосподарські культури.

В ході екскурсії, студенти ознайомились зі структурою дослідних ділянок, системою сівозмін сільськогосподарських культур, обробітком грунту. Також, в ході спілкування Ткачук Святослав Олександрович відповів на питання, які задавали йому студенти.

Під час такої екскурсії, студенти дізналися для себе багато нової інформації, яка дасть можливість в подальшому опановувати майбутню спеціальність.

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, mail@nuwm.edu.ua