Previous Next

Навчальна практика із рослинництва, ентомології та фітопатології на філії випускової кафедри в ТОВ Захід Агро Пром

У рамках навчальної практики з рослинництва, ентомології та фітопатології, студенти спеціальності 201 "Агрономія" відвідали ТОВ "Захід Агро Пром".

Цей візит став важливою складовою їхньої підготовки, оскільки дозволив студентам отримати практичний досвід у реальних умовах агропромислового підприємства. Під час візиту студенти мали можливість ознайомитися з сучасними технологіями вирощування рослин, методами контролю шкідників та захисту від хвороб. Вони також здобули цінний практичний досвід у використанні різних агротехнічних прийомів та інноваційних рішень у сільському господарстві. Цей візит до ТОВ "Захід Агро Пром" сприяв поглибленню знань студентів з практичних аспектів сільського господарства та відкрив їм нові можливості для власного професійного зростання.