Науковий семінар кафедри водних біоресурсів

13 травня 2022 р. відбувся науковий семінар для студентів кафедри водних біоресурсів «Аналіз стану захворюваності на гельмінтози риби у водоймах Рівненської області та України».

Семінар проходив онлайн, на платформі Google Meet, у рамках відзначення Фестивалю науки 2022 р.  Навчально-науковим інститутом агроекології та землеустрою. На семінарі студенти ознайомилися з результатами досліджень Державного науково-дослідного інституту лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, м. Київ.

Зокрема, дізналися про патологічні зміни при гельмінтозах риб, збудники, перебіг і прояв хвороб риб. Наукові дослідження та статистичні дані філометроїдозу риб. Результати по семінару будуть висвітленні в науковому віснику НУВГП, студенти також можуть до них долучитися, щоб використати для підготовки наукових публікацій в студентському віснику НУВГП.

Семінар підготувала і провела к.вет.н доцент Полтавченко Т.В.