Науковці НУВГП відвідали Нобельський національний парк

11 квітня 2024 року в приміщенні Зарічненської селищної територіальної громади відбулось розширене засідання Науково-технічної ради Нобельського НПП та урочиста частина приурочена до п’ятиріччя створення Парку.

До заходу долучились: заступник директора Департаменту природно-заповідного фонду і біорізноманіття Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України – Матвєєв С. Р., в.о голови районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації – Гузич О. М., голова Локницької територіальної громади – Харковець П.С., голова Зарічненської селищної територіальної громади – Квачук Б.В., директор навчально – наукового інституту агроекології та землеустрою, доктор с/г наук, професор – Прищепа А.М., доцент кафедри екології НУВГП – Статник І.І. аспірант цієї кафедри Андрій Панасюк, доцент кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства імені С.Т.Вознюк а-  Володимерець В.О (член НТР),  директор департаменту екології та природних ресурсів ОДА – Захарчук В.В., директор ДП « Висоцьке лісове господарство» – Туревич І.С., директор Північного міжрайонного управління водного господарства – Мельникович В.В., представники Державної прикордонної служби України – Тимохін Ю.О., Корнійчук А. В., Куляниця І.В., начальник 13 ДПРЧ 6 ДПРЗ ГУ ДСНС – Воробей Д.М.

Під час урочистої частини Алла Прищепа вручила директор Парку – Діковицькому  В.М. Почесну грамоту НУВГП, а колективу – Подяку НУВГП та передала слова вдячності про плідну співпрацю від ректора НУВГП.

Цінними подарунками та відзнаками від Всеукраїнської екологічної ліги України, Національного університету водного господарства та природокористування були нагороджені директор та колектив парку.

Під час зустрічей запланували розширити співпрацю через впровадження дуальної освіти при підготовці фахівців природоохоронного напряму та наукових досліджень водних та наземних екосистем. Територія Парку об’єднує 7 річок та 12 озер, серед яких і найбільше озеро Рівненщини – Нобель. Загалом на території парку зустрічаються 70 рідкісних видів фауни та 17 видів рідкісної флори.