Наукові активності студентів ННІАЗ у межах Фестивалю науки

07 травня 2024 р. студенти ННІАЗ взяли участь у роботі університетського круглого столу «Актуальні напрями студентської науки», який щорічно організовує та проводить сектор студентської науки, у межах Фестивалю науки НУВГП.

Цьогоріч, наш інститут на круглому столі представляли:

- студент 3 курсу спеціальності «Туризм» Роман Болотюк, що представив результати наукової-дослідницької роботи "Волинь – туристичні ворота з Європи в Україну", науковий керівник ст. викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Яковишина М.С.;

- магістр спеціальності «Агрономія» Вадім Шпитун, що представив результати науково-дослідницької роботи "Припосівне удобрення ріпаку озимого на чорноземі вилуговано-му: чому добрива не дали очікуваного ефекту?", накові керівники доценти кафедри агрохімії, агрогрунтознавства та землеробства ім. С.Т. Вознюка - к.с.-г.н., доцент Колесник Т.М., к.с.-г.н., доцент Ященко Л.А., к.с.-г.н., доцент Олійник О.О.

З програмою круглого столу можна ознайомись у прикріпленні.

Більше інформації про захід читай у новинах університету.