На шляху до співпраці з університетом Ньюкасла

Тривають робочі зустрічі щодо співпраці між НУВГП та факультетом природничих наук, сільського господарства та інженерії університету Ньюкасла (Велика Британія).

25 липня 2022 р. разом із представниками нашого університету, в зустрічі взяли участь представники навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою: Алла Прищепа – директор ННІАЗ; Алла Кучерова – старший викладач кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства, завідувач сектору грантової роботи НУВГП; Ольга Бєдункова – заступник директора ННІАЗ з наукової роботи, професор кафедри екології, ТЗНС та ЛГ; Микола Мороз – завідувач кафедри хімії та фізики. Це була третя робоча зустріч, де наш інститут представив конкретні пропозиції моделей співпраці з університетом Ньюкасла.

Серед пропозицій були представлені можливості літніх та зимових англомовних шкіл для студентів та викладачів; консультативна підтримка наших науковців та виконання спільних досліджень з британськими колегами; академічна мобільність студентів та викладачів.

Спільно з усіма учасниками окреслили наступні кроки співпраці.