На кафедрі екології, ТЗНС та ЛГ відбулись захисти випускових кваліфікаційних робіт

Впродовж цього тижня на кафедрі екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства проходили публічні захисти кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальностями 101 – Екологія, 183 – Технології захисту навколишнього середовища та 205 – Лісове господарство.

Всього було захищено 51 магістерськf робота. Таких, що не вийшли на захист немає.

Зокрема за спеціальністю Екологія, де головуючим на засіданні ДЕК був директор департаменту екології та природних ресурсів Рівненської обласної державної адміністрації Захарчук В.В. було захищено 12 магістерських робіт здобувачами денної форми навчання та 8 робіт здобувачами заочної форми навчання.

За спеціальністю Технології захисту навколишнього середовища, де головуючим на засіданні ДЕК була завідувач кафедри екології, географії та туризму Рівненського державного гуманітарного університету, д.с.-г.н., професор Лико Д.В. було захищено 8 магістерських робіт здобувачами денної форми навчання та 6 робіт здобувачами заочної форми навчання.

За спеціальністю Лісове господарство, де головуючим на засіданні ДЕК був перший заступник начальника управлінн, головний лісничий Рівненського управління лісового та мисливського господарства Прокопчук М. В. було захищено 7 магістерських робіт здобувачами денної форми навчання та 10 робіт здобувачами заочної форми навчання.

Всі комісії працювали в аудиторіях кафедри з дотриманням необхідних карантинних обмежень. Більшість здобувачів зробили доповіді дистанційно, з попереднім представленням на кафедру завершеної роботи, автореферату, рецензії та результатів перевірки на плагіат в системі Unichek.

За рішенням ДЕКів, усім здобувачам було присвоєно освітньо-професійну кваліфікацію за відповідними спеціальностями.

Щиро вітаємо наших випускників із успішним захистом і завершенням навчанням!

Бажаємо подальшого професійного розвитку, життєвих гараздів та особистого щастя!

Читайте нас також: