Previous Next

Міжнародний семестр ‘’Agriculture, Food and Nutrition’’ в Університеті прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф, Німеччина

Студентка 2 курсу спеціальності ‘’Агрономія’’ Семенчук Анжеліка, на початку 2024 року виборола стипендію в рамках програми Erasmus+ KA171 на семестрове навчання International Bachelor’s Summer Semester ‘’Agriculture, Food and Nutrition’’ в Університеті прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина).

Серед курсів, обраних для вивчення були Agriculture and Food Industry, Interdisciplinary Group Research Project, International Trade, English for Agribusiness. Під керівництвом викладачів німецьких університетів та запрошених експертів з різних країн наприкінці липня 2024 року було успішно завершено програму семестру.

Під час навчання студенти мали можливість взяти участь у  польових та лабораторних дослідженнях, відвідати фермерські господарства, дослідницькі установи.

Міжнародне середовище сприяло розвитку  комунікативних навичок і удосконаленню англомовної практики.

Участь в програмах міжнародної мобільності є  цінним досвідом, який дозволяє набути загальних і фахових компетентностей за використання європейських практик.

Алла Кучерова,
кафедра агрохімії, ґрунтознавства та землеробства
ім. С.Т. Вознюка

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, mail@nuwm.edu.ua