Міжнародний он-лайн тренінг

Викладачі та студенти кафедри агрохімії, грунтознавства та землеробства отримали сучасний міжнародний досвід та посилили свої професійні компетентності.

В рамках програми підтримки українських партнерських інституцій пройшов навчальний он-лайн тренінг на тему "Методи спрощеного програмного планування та автоматизація процесів планування діяльності підприємства за допомогою програми МАХ", організований Університетом прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина) разом із Сумським національним аграрним університетом.

Викладачі кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства Колесник Т.М., Олійник О.О., Кучерова А.В. прийняли участь в тренінгах, пройшли курс обсягом 180 годин (6 кредитів) і підвищили професійну кваліфікацію, а студенти спеціальності Агрономія Кутуза Д., Гілевич А., Філіппова Р. долучитися до навчального курсу шляхом неформальної освіти і набули додаткових професійних компетентностей.

В процесі  опанування навчальної програми курсу були розглянуті такі теми:

1.Розрахунок валової рентабельності процесів сільськогосподарського виробництва

1. Загальне оперативне планування за допомогою Program planning I
  2. Розрахунок валової прибутковості за допомогою програмного забезпечення MAX
  3. Збір даних із ферм
  4. Представлення та інтерпретація різних варіантів роботи аграрних підприємств за допомогою програмного забезпечення MAX

За результатами успішного завершення навчання викладачі та студенти отримали міжнародні сертифікати.

Алла КУЧЕРОВА,

кафедра агрохімії, ґрунтознавства та землеробства